Zacapa Centenario 23 Años - 120,-

Ron Zacapa Centenario 23 Anos je vyráběn z těch nejpečlivěji vybíraných rumů o průměrném stáří 23 let, které jsou následně blendovány po dobu minimálne jednoho roku. Tento rum je odborníky všeobecne pokládán za „Best in the World“.

Diplomatico Reserva Exclusiva 12 Y - 135,-

Vyzrále rumy Diplomatico jsou vyráběny ve Venezuele společností Destilerias Unidas a jsou pravidelně řazeny mezi nejlepší jihoamerické rumy.
Se svými sedmi starými měděnými destilačními zařízeními vyrábí tato společnost vysoce kvalitní rumy po více než 45 let. Se svými rumy dosáhla společnost Destilerias Unidas četných úspěchů ve Venezuele i za jejími hranicemi. Řadu rumů Diplomatico stvořila dovednost mistrů destilačního procesu a šikovnost zdejšího master blendera.
Diplomatico Reserva Exclusiva je blendem rumů vyrobených výhradně na kotlíkových destilačních zařízeních a zrajících v průměru 12 let. Rum je určený k pomalému upíjení a má sladkou ovocnou chuť. Stal se hitem pro všechny milovníky rumu od svého uvedení na trh před třemi lety.
Držitel ocenění „Best of Category“ v kategorii rumu zrajících 9 –15 let na International Rum Festival 2008, Ybor City, Tampa, Florida.

Dos Maderas P.X. 5+5Y - 115,-

100% třtinový karibský rum, jehož zrání je rozděleno do tří fází. Nejdříve zraje 5 let v dubových sudech přímo v Karibiku. Následně zraje již ve Španelsku ve sklepech Williams & Humbert opět v dubových sudech tentokrát 3 roky. Na závěr zraje ješte 2 roky v sudech, ve kterých 20 let zrálo sladké Sherry z odrůdy Pedro Ximenes. Tento rum má harmonickou vůni s dotekem hrozinek a fíku. Chut je velmi jemná, komplexní a hřejivá. Skvělý digestiv a zajímavá alternativa koňaku nebo brandy.

Don Papa 40% - 125,-

DON PAPA 40% je naprostá rumová novinka. Jde o malosériově vyráběný rum z Filipín, z ostrova NEGROS, který je destilován z nejjemnější cukrové třtiny rostoucí na tomto ostrově. Zraje v dubových sudech více jak 7 let a je 3x destilovaný. Název rumu je odvozen od jména hrdiny filipínské revoluce během španělské kolonizace – Dionisia Magbuelase známého jako "Papa Isio".

Capitan Bucanero - 85,-

pod tímto názvem se skrývá skutečně elegantní rum z Dominikánské Republiky, jehož skvělá vůně vám spolu se skvělou chutí nepochybně učaruje. Milovníci rumu ho okamžitě poznají pro jeho hedvábnou lehkost, které je docíleno obzvláště jemným destilačním procesem a následným sedmiletým zráním v sudech z amerického bílého dubu. Chuť rumu Capitan Bucanero má hedvábnou konzistenci, chuťově je velmi elegantní a má medově sametovou dlouho dochuť. Barva je čistá, jasná, tmavě jantarová. Dominikánská republika je známá pěstováním té nejkvalitnější cukrové třtiny, ze které se zde následně vyrábí ten nejjemnější rum. Historie jeho výroby zde sahá až do první poloviny osmnáctého století. Z Dominikánské republiky pochází desítky rumů různých charakterů a dá se říci, že rum je zde národním nápojem číslo jedna. Zdejší produkty dosahují té nejvyšší kvality a vyvážejí se do celého světa.