Svatby

Nechcete mít starosti se zařizováním svatební oslavy? Nechcete absolvovat dlouhé, nepříjemné přesuny z restaurace do míst, kde oslavíte tuto událost s přáteli? Nemáte zahradu, kde by se dala taková slavnost uspořádat? Rádi vám se vším pomůžeme.

Restaurant Na Květnici je ideální pro pořádání svatební hostiny. Klidné prostředí v atraktivní lokalitě, s výhledem na Prahu. Bezproblémové parkování přímo před restaurací. Vynikající kuchyně spolu s profesionální obsluhou Vám zpříjemní už tak krásný den.

To co ale činí naší nabídku nadstandardní, je možnost pronájmu venkovního prostoru. Kromě klasické letní zahrádky před restaurací disponujeme oploceným prostorem v areálu, který vybízí k venkovnímu posezení v rámci oslavy. Je vybaven zastřešeným zázemím o kapacitě 100míst, barem, toaletou. Na místě pro Vás rádi zajistíme občerstvení, grilování, muziku a samozřejmě stylovou výzdobu. Spolupracujeme s osvědčeným svatebním salonem. A profesionálními DJs.

Nabídka platí pochopitelně i pro další oslavy, rauty, promoce…

Restaurant Na Květnici

Adresa

Na Květnici 700/1A
140 00 Praha 4

Kontakty

rezervační email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: +420 722 032 033
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook, Twitter, Foursquare, Google+

Restaurant Na Květnici provozuje společnost WALK CAFÉ s.r.o.
Společnost je od 23. ledna 2013 zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 205117.
Obchodní rejstřík

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Kudy k nám