II. ročník Karnevalu Na Květnici

Dlouho očekávaný II. ročník Karnevalu Na Květnici proběhl v pátek 7. 8. 2015 na naší zahrádce pod kaštany. Počasí nám vyšlo skvěle a účast tak byla vysoká. Rádi bychom tímto způsobem poděkovali všem hostům, kteří na karneval dorazili, především pak těm, kteří přišli v maskách.

Číst dál...

Koncert kapely Šlapeto - 2. 11. 2014

V neděli 2. 11. 2014 proběhl v naší restauraci komorní koncert skupiny Šlapeto a byl prostě super. Šlapéťáci to rozjeli ve velkém stylu jak je jejich zvykem. I přes nedělní termín se naše hospůdka pěkně zaplnila a celé osazenstvo si pochutnávalo na našich skvělých pokrmech a vynikajícím pivu.

Číst dál...

Koncert kapely Country Seschlost - 4. 9. 2014

4. 9. 2014 proběhl u nás Na Květnici příjemný country večer ve společnosti kapely Country Seschlost. Country se neslo Květnicí jak letní vánek loukou. Pivo teklo proudem, děti tančily a nechtělo se jim domů. Prostě další báječný letní večer Na Květnici. V detailu článku naleznete několik fotografií z této povedené akce.

Číst dál...

Karneval - 8. 8. 2014

Na první ročník karnevalu Na Květnici přišlo hodně lidí. Škoda, že hosté nepřišli v maskách, ale spíše se pouze podívat. A že bylo na co se koukat, to se přesvědčte sami na fotkách. Celý personál se zhostil masek dokonale a už se nemůžeme dočkat dalšího ročníku. Všichni se s naší obsluhou chtěli fotit, atmosféra uvolněná a lidé veselí a usměvaví. Hudba z 80. a 90. let minulého století se nesla potichu mezi kaštany a disko Stu byl oravdu skvělý dj.

Číst dál...

Artur Ostrý s kapelou Motion Food - 7. 8. 2014

Počasí na druhé vystoupení Artura Ostrého tentokrát s kapelou Motion Food nám vyšlo přesně na rytmus blues, ani horko ani zima. Tankový kozel se točil proudem a speciality z grilu a burgery byly zase pochoutkou večera. Přeplněná zahrádka Na Květnici praskala ve švech. Koncert se vyvedl a hosté byli nadmíru spokojeni.

Číst dál...

Dj MeryEn a Dj Tokátko - 18. 7. 2014

Nikdo by asi nečekal, že se u nás pod kaštany uskuteční house party. Taneční sety djs MeryEn a Tokátka však ukázaly, že všechno je možné. Akce k nám přilákala hojnou účast tanečníků. Nově vybavená stage s obroským basákem dodala house party nový lepší zvuk a rytmus moderního housu se nesl už od 18. hodiny zahradou. Do rytmu housové hudby se pohupovali i návštěvníci, od kterých by to čekal jen málokdo.

Číst dál...

Mc Erik a zpěvačka Petra - 17. 7. 2014

Koncert Mc Erika se zpěvačkou Petrou se nám až na potřetí povedlo uskutečnit, když se konečně počasí umoudřilo a vysvitlo sluníčko. Hostů přišlo požehnaně a nálada i atmosféra byla skvělá. Pivo teklo proudem a speciality z grilu voněly po celé zahradě. Atmosféra pod kaštany byla jak kdybychom se ocitli o pár desítek let zpátky. Mc Erik se zpěvačkou Petrou předvedli svoje staré hity i dvě nové písničky, co u nás Na Květnici měly premiéru.

Číst dál...

Koncert Artur Ostrý - 26. 6. 2014

Koncert Artura Ostrého byl opravdu hodně ostrý. Počasí nám úplně nepřálo, ale nezmokli jsme a pivo teklo proudem. Rum Bucanero nás zahříval místo sluníčka spolu se sličnými slečnami, které ho k nám přišly nabízet. Artur hrál a zpíval spolu s nadšeným publikem až do 22 hodin. Amosféra bluesové hudby se nesla Květnicí jak pramen řeky protékajcí nádherným udolím. Prostě pod kaštany to jede.

Číst dál...

Kudy k nám