Na třetí pokus se nám snad konečně povede uskutečnit koncert legendárního mc-ho z 90. let. Mc Erik představí své největší hity spolu s novou zpěvačkou Petrou. Počasí by nám tentokrát mělo přát a Vy se tak konečně dočkáte tohoto velmi očekávaného vystoupení.

  • Datum: 17. 7. 2014
  • Čas: 19:00 - 22:00
  • Místo: Restaurant Na Květnici
  • Vstup: Zdarma

Mc Erik se zpěvačkou Petrou

Začátek vystoupení: 20:00
Mc Erik je polovina úspěšné kapely z druhé poloviny 90. let s názvem Mc Erik & Barbara. Tato dvoučlenná skupina byla založena v březnu roku 1995 odpadlíky ze slovenské skupiny Maduar, skladatelem a zpěvákem Erikem Arestou a zpěvačkou Barbarou Haščákovou. Téhož roku Erik a Barbara podepsali s firmou Polygram smlouvu na vydání tří alb do roku 1997 a vydali první společný singl I'm Free, záhy následovaný singlem U Can't Stop a stejnojmenným albem, které se stalo bestsellerem v celé Evropě.

V březnu roku 1996 Mc Erik & Barbara vydávají singl Save the Jungle, doprovázený videoklipem, situovaným do scifi prostředí, v srpnu zaznamenávají velký úspěch s reedicí alba U Can't Stop v Německu, Belgii, Finsku aŠvýcarsku, téhož roku také reprezentují Slovensko na soutěži Eurovision a pořádají rozsáhlé turné po Evropě.

Od roku 1998 spolupráce Erika a Barbary upadá a každý se věnuje svým sólovým projektům. V roce 2010 vydali Erik a Barbara nové CD s názvem 2010, tentokrát u společnosti TRUSTIA, obsahující čtrnáct songů - sedm nově nahraných největších hitu, pět nových skladeb a dva remixy. Na Květnici vystoupí Mc Erik se svojí novou zpěvačkou Petrou.

Fotogalerie:


Youtube video:

Kudy k nám