V pátek 18. 7. 2014 vystoupí u nás v restauraci Na Květnici velmi známá djka MeryEn. Můžete se těšit na set plný house, tech-house a progressive muziky. Stylově se pohybuje na platformě house a jejich odnoží. Nebojí se experimentovat a tak v jejím setu zazní i lahůdkové singly s lámaným beatem nebo zajímavým soundem jiných hudebních stylů. Známou djku doplní také dj Tokátko.

  • Datum: 18. 7. 2014
  • Čas: Start - 18:00
  • Místo: Restaurant Na Květnici
  • Vstup: Zdarma

Fotky

Videa

  

Další odkazy

Facebook Dj MaryEn
Youtube kanál

Biografie

Narozená v září 1982 v Karviné, vyrůstala v rodině, zanícené pro hudbu a tudíž obklopena vinylovými deskami. Po úspěšném vystudování obchodní a bankovní akademie se rozhodla pustit na profesionální dráhu diskžokejky. Své předsevzetí si začala splňovat v r. 2002, kdy jí do tajů mixování zasvěcoval Dj Blond a Hyde. První vytoupení absolvovala v klubech Ostravska – Větrák, Bar-Vy, Tazzmania. Po otrkání se následoval Fabric a několik párty, kde hrála např. s Master G nebo Sneakem.

V r. 2004 dostala příležitost hrát i v zahraničí a to na Slovensku (Club 22, kde vystupovala s Vectifem a M.Cobaltem) a v Polsku (cluby Pozytywka v Rybniku a Ex.Lemon v Gliwicích). Svou premiéru si odbyla i v pražském Roxy, kde podpořila vedle Clubvibeho a Raie i live vystoupení Face To Face. Ve svém rodném městě stihla hraní s Chrisem Sadlerem v klubu Čarodějky.

V říjnu 2005 hrála na mega párty Explosion s koncentrací nejlepších DJane z Česka a zahraničí, která usilovala o zápis do Guinessovy knihy rekordů.

V září 2006 se také zařadila na playlist klubu Mecca, kde hrála společně se svou dlouholetou známou E-lite.

V létě 2007 si zahrála v klubu Diablo s velmi známou DJ Luccou. Dále byla pozvána do Německa jako hlavní protagonista na párty Pleasure Deluxe.

2008 zahrála na akci s hudebním fenoménem Corvinem Dalekem v Brně v klubu Mersey a také si odbyla premiéru v brněnském klubu 7 Nebe, kde večer rozvířila společně s Laddy M, Michaelem C, Radanem Machem atd...

2009 si již dvakrát zahrála s brněnskou DJane Patricií a také se slovenským DJem a producentem Tomášem Haverlíkem - jednou v clubu Prdel v Praze a podruhé v Loďcafe v Bratislavě. V říjnu se poprvé ukázala na line-upu jednoho z největších prostorů v ČR v klubu SaSaZu a to hned po zvučném jméně americké scény Robbie Rivera. Po této premiéře bude MeryEn v SaSaZu k poslechnutí častěji.

2010 má za sebou premiéru v tv Očko, několik dalších hraní v SaSaZu společně s DJkou Evson, společný večer s Femme2Fatale. Poprvé se letos objevla na francouzské scéně a to ve městě Marseille v luxusním sportbeach cafe přímo u pláže. Dostává se na line-up akce 3G, která se pravidelně koná v klubu Fabric OV, kde tento rok lákal klub na světově známé jméno Cosmic Gate!

2011 - v tomto roce se MeryEn stává součástí DJského teamu podporovaného značkou Storm - dostává se tedy na akce pod názvem Storm Wow Night, které probíhají po celé ČR (Gimlet, Ďábelská huť...) Dále se dostává na line-up druhé stage M-zone na velkolepé akci Trancefusion s hlavními headlinery jako ATB (D), Dash Berlin (NL), Cosmic Gate (D), Roger Shah (D), Sean Tyas (USA), Myon and Shane 54 (H), First State (NL), BonTrip (CZ). Very special guest: Emma Hewitt (AUS) – live! Krátkou video ochutnávku naleznete zde: http://www.youtube.com/watch?v=n7QYWgILTAQ

Další bombou tohoto roku je účast na druhé stage v Brně na Výstavišti, kde je hlavním tahákem celé akce jediný DJ - TIESTO! A na podzim se podruhé dostává na line-up druhé stage akce Trancefusion s hlavními taháky GABRIEL & DRESDEN (USA), GIUSEPPE OTTAVIANI (IT), MARCEL WOODS (NL) ,ARNEJ (CAN) , MAT ZO (UK), MOONBEAM (RUS) , BOOM JINX (UK) , CHRISTIAN BURNS (UK), ELLER VAN BUUREN (NL). Video k naleznutí zde: http://www.youtube.com/watch?v=GIeMnjqqt7E

2012 - Premiéra ve velmi luxusním klubu Kotnov v Táboře, Pantheon Plzen, Planet klub Kutná Hora,PH+Plzeň, Galaxy klub v Hrdlech po boku DJ Luccy a Orbitha. Stává se residentem noci Cherlleeders v pravidelných středečních mejdanech v nově otevřeném legendárním klubu Mecca Praha. Účast na velké akci pod názvem Welcome to the party, kde si zahrála po boku švýcarského DJe a producenta Mad Marka. Letní festival Czech house paradise - po boku českých jmen Michal Burian, Orbith, Chris Sadler. Klub Pantheon - nový imigový podnik v Plzni, ve kterém jsou tvářemi opět top čeští DJs (Orbiht, Burian, Ladida, Lucca). V listopadu se poprvé dostává na line-up jedné z nejlepších undergroundových akcí - APOKALYPSA.

2013: Pokračování hraní v klubu Mecca, Na Slovensku Device party známá svým undergroundovým hudebním konceptem. Hrává často mimo Prahu - kluby Gimlet, Paradogs, UnicoMe, 7.Nebe...atd a v Praze – SaSaZu, Havana, Phenomen, On Club...atd. a nebrání se spolupráci se zahraničím.

Dj Tokátko

Mladý nadějný DJ a promotér, který v současné době působí jako produkční pražského klubu Magnum, se na klubové scéně pohybuje již od roku 2005. V letech 2011-2013 působil jako produkční pražského klubu Touster club and lounge a Radost FX. Za svou kariéru vystoupil již ve většině pražských klubů a postupem času si vyzkoušel spoustu hudebních stylů. Nejvíce ho oslovil německý sound deep house & tech-house music. Za svůj dosavadní největší úspěch považuje své vystoupení na O2 Open Air festivalu v roce 2011. Vystoupil na letních festivalech Summer of Love, Cinda Open Air, Czech House Paradise, O2 Open Air, Mácháč, Svojšice, Sun Festival, Beats for Love, PRIGL, ČáryFest a na halové párty Apokalypsa. V srpnu 2013 měl tu možnost poprvé vystoupit na legendárním španělském ostrově Ibiza, kde si zahrál v Grial Clubu a Pacha Hotelu. V květnu 2014 se umístil na druhém místě celosvětové dj soutěže Burn Residency v kategorii Česko/Slovensko.

Kudy k nám