Přijďte s námi 30. května 2014 oslavit příchod letní sezóny a pobavit se na naší znovuotevřenou letní zahrádku. Je pro Vás připraveno 300 venkovních míst s obsluhou. Kromě tradiční možnosti pochutnat si na našich pokrmech a nápojích jsme pro Vás připravili také rozmanitý kulturní program. Od 17:00 startuje série vystoupení, které otevře mladá zpěvačka Anička T se svými muzikálovými hity. Pokračovat pak bude legendární smyčcové trio d'archi di Praga, které ve svém osobitém podání zahraje skladby od takových skladatelů jakými byli Mozart, Beethoven a další světoví skladatelé. Hlavním hřebem večera bude vystoupení kouzelníka, humoristy a iluzionisty Richarda Nedvěda, který se představí se svojí dechberoucí show. Večer uzavře Mc Erik se zpěvačkou Petrou, kteří zazpívají největší hity seskupení Mc Erik a Barbara z 90. let.

  • Datum: 30. 5. 2014
  • Čas: 17:00 - 22:00
  • Místo: Restaurant Na Květnici
  • Vstup: Zdarma

Pokud si chcete zarezervovat místo u stolu, můžete si zakoupit místenky v naší restauraci v ceně 120 Kč.
Pozn.: Změna programu vyhrazena a za velmi nepříznivého počasí bude akce přesunuta na jiný termín.

Mc Erik

Začátek vystoupení: 20:00
Mc Erik je polovina úspěšné kapely z druhé poloviny 90. let s názvem Mc Erik & Barbara. Tato dvoučlenná skupina byla založena v březnu roku 1995 odpadlíky ze slovenské skupiny Maduar, skladatelem a zpěvákem Erikem Arestou a zpěvačkou Barbarou Haščákovou. Téhož roku Erik a Barbara podepsali s firmou Polygram smlouvu na vydání tří alb do roku 1997 a vydali první společný singl I'm Free, záhy následovaný singlem U Can't Stop a stejnojmenným albem, které se stalo bestsellerem v celé Evropě.

V březnu roku 1996 Mc Erik & Barbara vydávají singl Save the Jungle, doprovázený videoklipem, situovaným do scifi prostředí, v srpnu zaznamenávají velký úspěch s reedicí alba U Can't Stop v Německu, Belgii, Finsku aŠvýcarsku, téhož roku také reprezentují Slovensko na soutěži Eurovision a pořádají rozsáhlé turné po Evropě.

Od roku 1998 spolupráce Erika a Barbary upadá a každý se věnuje svým sólovým projektům. V roce 2010 vydali Erik a Barbara nové CD s názvem 2010, tentokrát u společnosti TRUSTIA, obsahující čtrnáct songů - sedm nově nahraných největších hitu, pět nových skladeb a dva remixy. Na Květnici vystoupí Mc Erik se svojí novou zpěvačkou Petrou.

Fotogalerie:


Youtube video:

Richard Nedvěd

Začátek vystoupení: 19:00
Richard Nedvěd je komik, kouzelník a příležitostný herec. Proslavil se v Stand-up comedy „Na Stojáka“ na HBO. Byl účastníkem 1. série Česko Slovensko má talent, kde se umístil na druhém místě. Richard Nedvěd začal s kouzlením v roce 1999 a o 9 let později roku 2008 se začal kouzlení věnovat profesionálně. Se svými stand-up comedy výstupy nejdříve vystupoval na kouzelnických soutěžích, barech a firemních akcích. Pro velký úspěch se časem objevil v pořadu Na stojáka kabelové televize HBO a později v soutěži Česko Slovensko má talent. Poté Richard přijal nabídku Jaroslava Kunce, který se stal jeho manažerem. Za povšimnutí stojí také reklamní kampaň pro T-Mobile, kde Richard svými stand-upy nabídl lidem výhody Kouzelných úterků. V roce 2011 se stal Richard Nedvěd patronem Handicap centra Srdce v Poděbradech, které pomáhá lidem se zdravotním a zejména mentálním postižením. Jako věrný čtenář časopisu Čtyřlístek, se Richard stal v roce 2012 kmotrem muzea Čtyřlístku v Doksech u Máchova jezera.

Web: http://www.richardnedved.cz/
Fotogalerie:


Youtube video:

Trio d'archi di Praga

Začátek vystoupení: 18:00
Trio d'archi di Praga založili v roce 1982 Jiří Vaněk, Oldřich Smola a Jaroslav Chovanec. V tomto obsazení koncertovalo trio po celé Evropě a také ve Španělsku. Po roce 1993 postupně zasedli na post violy a violoncella synové původních členů, Pavel Chovanec a Oldřich Smola jr, u houslového pultu zasedl Jan Mráček. Současné trio pokračuje v započaté úspěšné umělecké dráze původního obsazení a se svým programem absolvovalo několik úspěšných turné po Evropě a úspěšně reprezentovalo českou hudbu i v nejprestižnějších sálech v Tokiu. V programech tria najdeme jak tradiční klasickou literaturu počínaje díly českého klasicismu (Vaňhal, Vranický), přes díla vídeňského trojhvězdí (Haydn, Mozart, Beethoven) až k dílům české hudební moderny (Jíra, Domažlický, Hanuš).

Web: http://www.triodipraga.cz
Fotogalerie:


Youtube video:

Anička T

Začátek vystoupení: 17:30
Mladá začínající zpěvačka, která by se ráda stala součástí muzikálového světa. Od útlého věku se věnuje hudbě. Začátky jejího zpěvu se zrodily v kostelním společenství v Husově sboru v Jílovém u Prahy. Druhý stupeň základní školy dochodila na škole s rozšířenou výukou hudební výchovy a každoročně se účastnila soutěže Pražská snítka, kde zkoušela uspět v již zmíněném muzikálovém zpěvu. Několikrát úspěšně. Říká, že hudba je nedílná součást jejího života. Přináší jí chuť a radost do života. A svým zpěvem by to ráda předala i dál.

Fotogalerie:

Kudy k nám