Ve čtvrtek večer se můžete těšit na taneční vystoupení dvojice Mc Erik a Petra. Nebudou chybět legendární hity z 90. let ani nové skladby z připravovaného alba. Pro zpříjemnění večera budou k Vašim službám připraveny naše sličné hostesky, které Vám nabídnou k ochutnání náš nejoblíbenější rum Capitan Bucanero. Venkovní gril bude připraven na steakové speciality naložené v rumu. Prostě pohodový rumový večer Na Květnici.

  • Datum: 9. 7. 2015
  • Start: 18:00
  • Místo: Restaurant Na Květnici
  • Vstup: Zdarma

Mc Erik se zpěvačkou Petrou

Mc Erik je polovina úspěšné kapely z druhé poloviny 90. let s názvem Mc Erik & Barbara. Tato dvoučlenná skupina byla založena v březnu roku 1995 odpadlíky ze slovenské skupiny Maduar, skladatelem a zpěvákem Erikem Arestou a zpěvačkou Barbarou Haščákovou. Téhož roku Erik a Barbara podepsali s firmou Polygram smlouvu na vydání tří alb do roku 1997 a vydali první společný singl I'm Free, záhy následovaný singlem U Can't Stop a stejnojmenným albem, které se stalo bestsellerem v celé Evropě.

V březnu roku 1996 Mc Erik & Barbara vydávají singl Save the Jungle, doprovázený videoklipem, situovaným do scifi prostředí, v srpnu zaznamenávají velký úspěch s reedicí alba U Can't Stop v Německu, Belgii, Finsku aŠvýcarsku, téhož roku také reprezentují Slovensko na soutěži Eurovision a pořádají rozsáhlé turné po Evropě.

Od roku 1998 spolupráce Erika a Barbary upadá a každý se věnuje svým sólovým projektům. V roce 2010 vydali Erik a Barbara nové CD s názvem 2010, tentokrát u společnosti TRUSTIA, obsahující čtrnáct songů - sedm nově nahraných největších hitu, pět nových skladeb a dva remixy. Na Květnici vystoupí Mc Erik se svojí novou zpěvačkou Petrou.

Fotogalerie:


Youtube video:

Kudy k nám