7. ročník karnevalu Na Květnici

7. ročník karnevalu Na Květnici

Již 7. ročník legendárního karnevalu Na Květnici se nezadržitelně blíží! V pátek 7. 8. 2020 od 18:00 se můžete těšit na nepřeberné množství nejrůznějších převleků nejen z dílny našich zaměstnanců. Každý návštěvník, který přijde v masce, obdrží poukázky na 3 piva zdarma. Navíc soutěžíme o 3 nejlepší masky, které bude vybírat naše odborná porota. Vítězové obdrží vouchery do naší restaurace.

Číst dál...

Artur Ostrý s kapelou Ad Hoc

Artur Ostrý s kapelou Ad Hoc

Na zahájení letošních prázdnin nemůže Na Květnici chybět jako každým rokem náš kamarád a dvorní muzikant Artur Ostrý. Letos dorazí s kapelou Ad Hoc. Koncert se uskuteční v pondělí 29. 6. 2020 od 19:00 na naší zahrádce pod kaštany.

Číst dál...

Koncert kapely Jarret

Koncert kapely Jarret

Premiérový koncert na naší zahrádce pod kaštany zahraje po karanténě kapela Jarret a rovnou premiérově i s novým spoluhráčem Jakubem Doležalem na klávesy a saxofon. Přijďte, bude to veliký! Skvělé pivo a gastronomie, stín krásných kaštanů...

Číst dál...

Improshow Nepřipravení

Improshow Nepřipravení

Improshow Nepřipravení se znovu koná v pražské zahrádce restaurantu Na Květnici. Tentokrát blíže k publiku a v jiném seskupení hostů. Čas se bavit! Zastavte se na drink v příjemné zahrádce pod stromy užijte si kouzlo okamžiku s námi! Neopakovatelná improshow je výzvou pro hlavy i srdce improvizátorů a překvapující zábavou pro diváka. Těšíme se na inspiraci z vašich řad. Vy dáváte témata a pak se jen bavíte na náš účet.

Číst dál...

Kapela Moonflower se vrací Na Květnici!

Kapela Moonflower se vrací Na Květnici!

Po třech letech se na naší zahrádku pod kaštany vrací reggae a fusion kapela Moonflower. Na její vystoupení se můžete těšit ve středu 21. 8. 2019 od 19 hodin. Kromě specialit z naší kuchyně se můžete těšit také na pohodovou atmosféru v doprovodu příjemné hudby.

Číst dál...

6. ročník karnevalu Na Květnici

5. ročník karnevalu Na Květnici

Neuvěřitelný 6. ročník legendárního karnevalu Na Květnici se nezadržitelně blíží! Již v pátek 2. 8. 2019 od 18:00 se můžete těšit na nepřeberné množství nejrůznějších převleků nejen z dílny našich zaměstnanců. Každý návštěvník, který přijde v masce, obdrží poukázky na 3 piva zdarma. Navíc soutěžíme o 3 nejlepší masky, které bude vybírat naše odborná porota. Vítězové obdrží vouchery do naší restaurace a členství v klubu Pánů z Ponožkovic.

Číst dál...

Adovany! zahrají u nás pod kaštany

Adovany!

Ve středu 17. 7. 2019 se můžete od 19:00 těšit na funky groove kapelu Adovany! Band. Tato kapela hraje v klasickém obsazení (kytara, basa, bicí, saxík, tři zpěvy) origoš reopertoir. V písních s chytlavými melodiemi hojně využívá vícehlasy. Na podkladu je cool funky groove. Stojí za to vidět a slyšet!

Číst dál...

Koncert kapely B.LUES

Koncert kapely B.LUES

Ve středu 24. 7. 2019 nás čeká od 19:00 koncert kapely B.LUES. Tom Petty, Dire Straits, Chris Rea, Alanis Morissette, Pink a další v osobitém podání pražské revivalové kapely B.LUES. Zpěv Míša Klímková (ex Petr Muk Band) a stálý host Bohouš Josef (Burma).

Číst dál...

Koncert kapely Derral Gleason

Koncert Derrala Gleasona

Derral Gleason vystoupí již podruhé na naší zahrádce pod kaštany Na Květnici. Na koncert jeho tria se můžete těšit ve středu 25. 6. 2019 od 19:00. V minulost spolupracovali s takovými jmény jako Police, INXS, Divinyls, Reverend Horton, Iggy Pop, Jeff Walker. Jejich originální projev je často nazýván jako "Texas soul-kissed rhytm and blues".

Číst dál...

Letošní letní sezónu zahájí kapela Mensfield

Mensfield Na Květnici!

Na zahájení letošních prázdnin jsme si nemohli vybrat nikoho jiného než našeho dvorního muzikanta Artura Ostrého s jeho kapelou Mensfield. Koncert se uskuteční ve čtvrtek 27. 6. 2019 od 19:00 na naší zahrádce pod kaštany. Nenechte si tento koncert ujít, jelikož bude tuto sezónu jediný z důvodu koncertování kapely po celé České republice. Zároveň se můžete těšit na speciálního hosta.

Číst dál...

Motion Food Jam Session

Na závěr prázdnin jsme si pro Vás připravili další z řady zajímavých koncertů. Ve čtvrtek 30. 8. 2018 se můžete těšit na kapelu Motion Food se zpěvačkou. K poslechu a tanci budou znít tóny R&B, Soulu, Funku a Reggae. Startujeme v 19:00.

Číst dál...

První letošní koncert kapely PFO Band

PFO Band

Ve čtvrtek 9. 8. 2018 od 19:00  u nás Na Květnici vystoupí kapela PFO Band. Toto hudební seskupení se skládá z amatérských i profesionálních potápěčů, kteří si svět ticha kompenzují randálem. Jejich repertoár se skládá z písniček různých žánrů, od country až po punk. I oni však mají své hranice a Michala Davida od nich určitě neuslyšíte. Přijďte si užít příjemný letní večer v doprovodu příjemné kapely na naši zahrádku pod kaštany. V případě nepříznivého počasí bude akce zrušena, sledujte prosím náš Facebook.

Číst dál...

5. ročník karnevalu Na Květnici

5. ročník karnevalu Na Květnici

Po roce je opět zde! Náš oblíbený karneval Na Květnici! Již 5. ročník karnevalu Na Květnici proběhne v pátek 3. 8. 2018 od 18:00 na naší zahrádce pod kaštany. Pro každého návštěvníka v masce máme již tradičně připraveny 3 piva zdarma. Naše odborná porota bude vybírat 3 nejlepší masky a ocenění zákazníci získají vouchery ke konzumaci v naší restauraci.

Číst dál...

Kapela Mensfield zahájí letošní prázdniny Na Květnici!

Mensfield Na Květnici!

Na zahájení letošních prázdnin jsme si nemohli vybrat nikoho jiného než našeho dvorního muzikanta Artura Ostrého s jeho kapelou Mensfield. Koncert se uskuteční ve čtvrtek 28. 6. 2018 od 19:00 na naší zahrádce pod kaštany. Nenechte si tento koncert ujít, jelikož bude tuto sezónu jediný z důvodu koncertování kapely po celé České republice. Zároveň se můžete těšit na speciálního hosta a také na ohňostroj na počest začátku prázdnin.

Číst dál...

Derral Gleason Na Květnici!

Koncert Derrala Gleasona

Derral Gleason během měsíčního turné po České Republice vystoupí také v legendární restauraci Na Květnici. Na koncert jeho tria se můžete těšit v pátek 15. 6. 2018 od 19:00. V minulost spolupracovali s takovými jmény jako Police, INXS, Divinyls, Reverend Horton, Iggy Pop, Jeff Walker. Jejich originální projev je často nazýván jako "Texas soul-kissed rhytm and blues".

Číst dál...

Koncert kapely PFO

PFO Band

Ve čtvrtek 31. 8. 2017 od 19:00  u nás Na Květnici vystoupí kapela PFO Band. Toto hudební seskupení se skládá z amatérských i profesionálních potápěčů, kteří si svět ticha kompenzují randálem. Jejich repertoár se skládá z písniček různých žánrů, od country až po punk. I oni však mají své hranice a Michala Davida od nich určitě neuslyšíte. Přijďte si užít příjemný letní večer v doprovodu příjemné kapely na naši zahrádku pod kaštany. V případě nepříznivého počasí bude akce zrušena, sledujte prosím náš Facebook.

Číst dál...

Kapela Men's Field Band Na Květnici!

Artur Ostrý s kapelou Men's Field Band

Konečně jsme pro Vás připravili náhradní termín koncertu našeho dvorního muzikanta Artura Ostrého s kapelou Men's Field Band. Červnový termín kvůli nepřiznivému počasí musel být zrušen, tentokrát však doufáme, že se nic podobného nebude opakovat. Srdečně vás tedy zveme 24. 8. 2017 od 19:00, kdy si užijeme jistě skvělé srpnové počasí. Kozel poteče proudem a naše usměvavé servírky vám přinesou všechny naše speciality z kuchyně. Už teď se na vás těšíme!

Číst dál...

4. ročník karnevalu Na Květnici

4. ročník karnevalu Na Květnici

Rok se s rokem sešel a náš oblíbený karneval je opět tady! Již 4. ročník karnevalu Na Květnici proběhne v pátek 4. 8. 2017 od 18:00 na naší zahrádce pod kaštany. Pro každého návštěvníka v masce máme již tradičně připraveny 3 piva zdarma. Naše odborná porota bude vybírat 3 nejlepší masky a ocenění zákazníci získají vouchery ke konzumaci v naší restauraci.

Číst dál...

Kapela PFO Band letos poprvé Na Květnici

PFO Band se vrací Na Květnici

Akce zruěena - Omlouváme se, ale z důvodu chladného počasí je akce zrušena. O nahradním termínu vás budeme včas informovat.

Ve čtvrtek 27. 7. 2017 se můžete těšit na letošní první vystoupení kapely PFO Band u nás Na Květnici. Toto hudební seskupení se skládá z amatérských i profesionálních potápěčů, kteří si svět ticha kompenzují randálem. Jejich repertoár se skládá z písniček různých žánrů, od country až po punk. I oni však mají své hranice a Michala Davida od nich určitě neuslyšíte. Přijďte si užít příjemný letní večer v doprovodu příjemné kapely na naši zahrádku pod kaštany. V případě nepříznivého počasí bude akce zrušena, sledujte prosím náš Facebook.

Číst dál...

Letošní sezónu otevře Artur Ostrý s kapelou Men's Field Band

První letošní koncert

Letošní "letní" sezónu neotevře nikdo menší než náš dvorní muzikant Artur Ostrý s kapelou Men's Field Band. Srdečně vás zveme 29. 6. 2017 od 18:00, kdy si užijeme jistě skvělé červnové počasí. Kozel poteče proudem a naše usměvavé servírky vám přinesou všechny naše speciality z kuchyně. Už teď se na vás těšíme!

Číst dál...

Men's Field Band uzavřou letošní letní sezónu

Koncert kapely Men's Field Band

Poslední koncert letošní "letní" sezóny a pochopitelně kdo jiný než náš dvorní muzikant Artur Ostrý s kapelou Men's Field Band. Srdečně vás zveme 22. 9. 2016 od 18:30, kdy si užijeme jistě skvělé zářijové počasí. Kozel poteče proudem a naše usměvavé servírky vám přinesou všechny naše speciality z kuchyně. Už teď se na vás těšíme!

Číst dál...

Druhý koncert kapely DoSrdce

Koncert kapely DoSrdce

Po úspěšném červnovém vystoupení kapely DoSrdce jsme pro Vás připravili druhý koncert této jihlavské crossover-popové kapely. Tentokrát ve středu 24. 8. 2016 od 19:00. Opět se můžete těšit na jejich vlastní písničky stejně tak na známé skladby světových interpretů v jejich podání. Tvorbu kapely DoSrdce si můžete poslechnout na jejich Bandzone profilu nebo na Facebooku.

Číst dál...

Legendární kapela Moonflower opět Na Květnici!

Legendární kapela Moonflower opět Na Květnici!

Dalším z letních koncertů letošního roku nebude nikdo menší než legendární kapela Moonflower. Na její druhé vystoupení na naší zahrádce pod kaštany se můžete těšit ve čtvrtek 18. 8. 2016 od 19 hodin. Kromě specialit z naší kuchyně se můžete těšit také na pohodovou atmosféru v doprovodu příjemné hudby.

Číst dál...

Koncert kapely Men's Field Band

Koncert kapely Men's Field Band

Ve čtvrtek 11. 8. 2016 se můžete letos v létě již podruhé pobavit na naší zahrádce pod kaštany s kapelou našeho dvorního interpreta Artura Ostrého s názvem Men's Field Band. Můžete se těšit na české i zahraniční bluesové hity a samozřejmě také na skvělé tankové pivo z našeho výčepu a dobroty z naší kuchyně.

Číst dál...

III. ročník karnevalu Na Květnici

III. ročník karnevalu Na Květnici

Karneval je opět tady! Již III. ročník karnevalu Na Květnici, který se pomalu ale jistě stává tradicí! Letos se karneval uskuteční v pátek 5. 8. 2016 na naší zahrádce pod kaštany. Každý, kdo přijde v masce, od nás dostane 3 piva zdarma a 3 nejlepší masky vybrané naší odbornou porotou obdrží voucher v hodnotě 500 Kč na konzumaci v naší restauraci. K poslechu a tanci zahraje již tradičně Disco Stu a můžete se těšit na speciální karnevalové nápoje a speciality z grilu. Přijďte se s námi pobavit a užít si pohodový páteční večer.

Číst dál...

Koncert kapely Živá Huba

Koncert kapely Živá Huba

Na čtvrtek 28. 7. 2016 jsme si pro Vás připravili další koncert! Tentokrát se můžete těšit na country & rockové uskupení Živá Huba. Přijďte si poslechnout hity od Waldemara Matušky, Olympiců nebo třeba Katapultu. Tvorbu kapely si můžete poslechnout na Youtube nebo se třeba podívat na jejich Facebook.

Číst dál...

Artur Ostrý s novou kapelou!

Artur Ostrý s novou kapelou!

Náš nejpopulárnější interpret Artur Ostrý opět vystoupí se svými bluesovými hity na naší zahrádce pod kaštany, tentokrát s novou kapelou Men's Field Band . Tentokrát ve středu 29. 6. 2016 od 19:00. Můžete se těšit na české i zahraniční bluesové hity a samozřejmě také na skvělé tankové pivo z našeho výčepu a dobroty z naší kuchyně. Vrcholem celého večera bude velký ohňostroj!

Číst dál...

Koncert kapely DoSrdce

Koncert kapely DoSrdce

Ve čtvrtek 23. 6. 2016 se u nás Na Květnici představí jihlavská crossover-popová kapela DoSrdce. Můžete se těšit na jejich vlastní písničky stejně tak na známé skladby světových interpretů v jejich podání. Tvorbu kapely DoSrdce si můžete poslechnout na jejich Bandzone profilu nebo na Facebooku.

Číst dál...

PFO Band se vrací Na Květnici

PFO Band se vrací Na Květnici

V sobotu 18. 6. 2016 se můžete těšit na druhé vystoupení kapely PFO Band u nás Na Květnici. Toto hudební seskupení se skládá z amatérských i profesionálních potápěčů, kteří si svět ticha kompenzují randálem. Jejich repertoár se skládá z písniček různých žánrů, od country až po punk. I oni však mají své hranice a Michala Davida od nich určitě neuslyšíte. Přijďte si užít příjemný letní večer v dobrovodu příjemné kapely na naši zahrádku pod kaštany.

Číst dál...

Svatomartinské hody

Svatomartinské hody
Restaurant Na Květnici Vám přináší v tento listopadový čas oblíbené svatomartinské hody. Od pondělí 9. 11. 2015 si můžete pochutnat na našich svatomartinských pochoutkách, které jsme pro Vás připravili, až do vyprodání zásob.

Číst dál...

Koncert kapely Moonflower

Ve středu 26. 8. 2015 ve 20:00 vystoupí na naší zahrádce populární kapela Moonflower. Kromě specialit z naší kuchyně se můžete těšit také na pohodovou atmosféru v doprovodu příjemné hudby.

Číst dál...

Artur Ostrý s bluesovými hity

Náš tradiční a velmi oblíbený interpret Artur Ostrý opět vystoupí se svými bluesovými hity na naší zahrádce pod kaštany. Tentokrát ve čtvrtek 20. 8. 2015 od 18:00. Můžete se těšit na české i zahraniční bluesové hity a samozřejmě také na skvělé tankové pivo z našeho výčepu a dobroty z naší kuchyně. 

Číst dál...

II. ročník karnevalu Na Květnici

Máte rádi karneval? My ano! A proto jsme pro Vás i pro nás připravili II. ročník karnevalu Na Květnici. Ten se uskuteční v pátek 7. 8. 2015 na naší zahrádce pod kaštany. Každý, kdo přijde v masce, od nás dostane 3 piva zdarma a 3 nejlepší masky vybrané naší odbornou porotou obdrží voucher v hodnotě 500 Kč na konzumaci v naší restauraci. K poslechu a tanci zahraje již tradičně Disco Stu a můžete se těšit na speciální karnevalové nápoje a speciality z grilu. Přijďte se s námi pobavit a užít si pohodový páteční večer.

Číst dál...

Koncert kapely PFO Band

V sobotu 25. 7. 2015 u nás Na Květnici vystoupí kapela PFO Band. Toto hudební seskupení se skládá z amatérských i profesionálních potápěčů, kteří si svět ticha kompenzují randálem. Jejich repertoár se skládá z písniček různých žánrů, od country až po punk. I oni však mají své hranice a Michala Davida od nich určitě neuslyšíte. Přijďte si užít příjemný letní večer v dobrovodu příjemné kapely na naši zahrádku pod kaštany.

Číst dál...

Koncert Mc Erika se zpěvačkou Petrou

Ve čtvrtek večer se můžete těšit na taneční vystoupení dvojice Mc Erik a Petra. Nebudou chybět legendární hity z 90. let ani nové skladby z připravovaného alba. Pro zpříjemnění večera budou k Vašim službám připraveny naše sličné hostesky, které Vám nabídnou k ochutnání náš nejoblíbenější rum Capitan Bucanero. Venkovní gril bude připraven na steakové speciality naložené v rumu. Prostě pohodový rumový večer Na Květnici.

Číst dál...

Koncert Artura Ostrého

Na naléhání našich stálých hostů jsme pro Vás na začátek prázdnin připravili koncert známého zpívajícího právníka Artura Ostrého. Koncert se uskuteční na naší zahrádce pod kaštany 2. 7. 2015 od 18:00.

Číst dál...

Čarodějnický rej

Ve čtvrtek 30. 4. 2015 se sletí všichni čarodějové a čarodějnice Na Květnici. Dorazte k nám na začarované specialitky z grilu, výborného takového Kozla nebo čarodějnické vínko. Každý, kdo přijde v masce čarodějnice či čaroděje, od nás dostane jako dárek půllitr tankového Kozla 11° či sklenku vínka. Pro nejmenší čaroděje a čarodějnice máme připravenou palačinku s marmeládou zdarma. Náš personál bude samozřejmě také v čarodějnickém, tak snad nám bude přát i počasí.

Číst dál...

Koncert kapely Šlapeto

V neděli 2. 11. 2014 se u nás Na Květnici představí populární staropražská kapela Šlapeto věnující se interpretaci nejslavnějších hospodských písní minulých století a převážně části repertoáru génia české písničky Karla Hašlera. Za každé zakoupené pivo Velkopopovický kozel dostanete lístek do tomboly, kde po minikoncertě můžete vyhrát trkací půlitr.

Číst dál...

Koncert kapely Country Seschlost

Ve čtvrtek 4. 9. 2014 se u nás Na Květnici představí ostřílená country kapela Country Seschlost. Můžete se těšit na celou řadu známých country písniček a skvělou atmosféru. Předpověď počasí je příznivá, tak si přijďte s námi užít hezký podzimní večer.

Číst dál...

Artur Ostrý s kapelou Motion food

Pro velký úspěch přinášíme v letošní sezóně již druhý koncert zpěváka Artura Ostrého, tentokrát s kapelou Motion food. Artur Ostrý - zpěvák, hudebník a advokát v jedné osobě milující starý dobrý blues. Prošel kapelami Oskara Petra, Romana a Davida Dragouna, Corpus Delicti, hrál i v dalších pražských i brněnských uskupeních. Zahraje 7. 8. 2014 od 18 hod osvědčené domácí i zahraniční fláky s kapelou Motion food.

Číst dál...

Karneval Na Květnici

Na pátek 8. 8. 2014 jsme pro Vás připravili karneval Na Květnici. Od 18:00 bude připraven personál naší restaurace podávat lahůdky z grilu, lahodné tankové pivo i další pochutiny z naší nabídky v maskách. Taneční parket se pokusí roztančit Disco Stu ze Simpsonových a kdo z hostů přijde v masce dostane poukázku na 3 piva zdarma a pro děti palačinku zdarma. Přijďte v masce na karneval Na Květnici, který se pro Vás zajisté stane nezapomenutelným zážitkem letošního léta.

Číst dál...

Dj MeryEn a Dj Tokátko - House party

V pátek 18. 7. 2014 vystoupí u nás v restauraci Na Květnici velmi známá djka MeryEn. Můžete se těšit na set plný house, tech-house a progressive muziky. Stylově se pohybuje na platformě house a jejich odnoží. Nebojí se experimentovat a tak v jejím setu zazní i lahůdkové singly s lámaným beatem nebo zajímavým soundem jiných hudebních stylů. Známou djku doplní také dj Tokátko.

Číst dál...

Legendární Mc Erik

Na třetí pokus se nám snad konečně povede uskutečnit koncert legendárního mc-ho z 90. let. Mc Erik představí své největší hity spolu s novou zpěvačkou Petrou. Počasí by nám tentokrát mělo přát a Vy se tak konečně dočkáte tohoto velmi očekávaného vystoupení.

Číst dál...

Kudy k nám